ODWIEDZIŁO NAS

Dziś67
Wczoraj89
W tym tygodniu314
W tym miesiącu765
All197628

VCNT - Visitorcounter

PRYWATNA ZWYCIĘŻA !!!

W dniach 20 i 22 października odbyły się się Gminne zawody w piłkę ręczną dziewcząt i chłopców. Drużyny z naszej szkoły zdobyły dwa pierwsze miejsca i awansowały na Zawody Powiatowe, które odbędą się 28-29 października. Drużyna dziewcząt grała w składzie: Daria Leśniewska, Ksyta Izabela, Kopytowska Weronika, Ciach Kinga, Stefańska Iga, Wędzikowska Dominika, Gromadzka Monika, Składowska Patrycja. Drużyna chłopców grała w składzie: Rygielski Jakub, Walczak Paweł, Kijak Krystian, Jończyk Szymon, Piwowarczyk Damian, Sroka Dominik, Włodarczyk Bartłomiej, Gozdek Łukasz, Nowicki Cezary, Karasiński Robert, Orzechowski Kamil, Stępniarek Oskar.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

PRYWATNA ZWYCIĘŻA!!!

W dniach 20 i 22 października odbyły się się Gminne zawody w piłkę ręczną dziewcząt i chłopców. Drużyny z naszej szkoły zdobyły dwa pierwsze miejsca i awansowały na Zawody Powiatowe, które odbędą się 28-29 października. Drużyna dziewcząt grała w składzie: Daria Leśniewska, Ksyta Izabela, Kopytowska Weronika, Ciach Kinga, Stefańska Iga, Wędzikowska Dominika, Gromadzka Monika, Składowska Patrycja. Drużyna chłopców grała w składzie: Rygielski Jakub, Walczak Paweł, Kijak Krystian, Jończyk Szymon, Piwowarczyk Damian, Sroka Dominik, Włodarczyk Bartłomiej, Gozdek Łukasz, Nowicki Cezary, Karasiński Robert, Orzechowski Kamil, Stępniarek Oskar.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

DSC 0124