ODWIEDZIŁO NAS

Dziś1
Wczoraj133
W tym tygodniu134
W tym miesiącu1300
All214456

VCNT - Visitorcounter

DZIKIE BIESZCZADY

W dniach 25.05.-29.05.2015r. 27 uczniów z klas I, II i III gimnazjum przeżyło tydzień pełen wrażeń na Zielonej Szkole w Bieszczadach. Każdy dzień wypełniony był wieloma atrakcjami. Uczniowie brali udział w grze paintballowej, wyprawie samochodami terenowymi, wędrówce na szczyt Połoniny Wetlińskiej. Mieli też możliwość sprawdzenia swoich umiejętności żeglarskich i wspinaczkowych.

DZIKIE BIESZCZADY

W dniach 25.05.-29.05.2015r. 27 uczniów z klas I, II i III gimnazjum przeżyło tydzień pełen wrażeń na Zielonej Szkole w Bieszczadach. Każdy dzień wypełniony był wieloma atrakcjami. Uczniowie brali udział w grze paintballowej, wyprawie samochodami terenowymi, wędrówce na szczyt Połoniny Wetlińskiej. Mieli też możliwość sprawdzenia swoich umiejętności żeglarskich i wspinaczkowych.
Wycieczka dostarczyła nie tylko pełnej wrażeń zabawy, ale również pozwoliła przybliżyć młodzieży historię Bojków- pierwotnych mieszkańców Bieszczad, faunę i florę tego regionu (zwiedzanie Muzeum Myślistwa i Łowiectwa) oraz jego geografię (podziwianie Zapory Solińskiej).
Mimo nie zawsze ładnej pogody humory wszystkim dopisywały, a spędzanie czasu w tak atrakcyjny sposób zintegrowało jeszcze bardziej grupy z różnych klas. Służyły temu również: dyskoteka, ognisko, wieczór filmowy, gry zespołowe w terenie.
Czas spędzony w tak miły i przyjemny sposób upłynął bardzo szybko. Niektórzy uczestnicy nie mogą doczekać się kolejnych wypraw.

Organizatorzy