ODWIEDZIŁO NAS

Dziś66
Wczoraj89
W tym tygodniu313
W tym miesiącu764
All197627

VCNT - Visitorcounter
ŚLUBOWALI…
slubowanie1slubowanie2
Zgodnie z tradycją 9 października w Prywatnej Szkole Podstawowej w Opocznie odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klasy pierwszej oraz klasy ,,zero”.
Dzieci przedstawiły program artystyczny przygotowany przez wychowawczynie: Izabelę Piekarską, Anitę Domalską oraz nauczyciela muzyki Mariusza Nowakowskiego. Doskonale zaprezentowały swe zdolności recytatorskie i wokalne. Występom towarzyszył uśmiech i dobra zabawa. Zarówno uczniowie klasy ,,zero” jak i pierwszoklasiści udowodnili swą postawą i zachowaniem, że są gotowi do przyjęcia w poczet uczniów szkoły. W obecności wszystkich gości przybyłych na uroczystość złożyli przysięgę, ślubując sumienie wypełniać obowiązki ucznia, a na zakończenie otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki ufundowane przez Dyrekcję Szkoły. Uroczystego aktu pasowania dokonała Dyrektor Szkoły pani Barbara Kosno.
Organizatorki uroczystości serdecznie dziękują Dyrekcji, Rodzicom oraz wszystkim Nauczycielom i Uczniom, którzy okazali pomoc w przygotowaniu imprezy.