ODWIEDZIŁO NAS

Dziś51
Wczoraj89
W tym tygodniu298
W tym miesiącu749
All197612

VCNT - Visitorcounter

Oskary Nauczycielskie 2015/2016

Oskary Nauczycielskie 2015/2016 to przewodnie hasło akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Nauczyciele oraz pracownicy szkoły nominowani zostali aż w 10-ciu kategoriach. Oczywiście w naszej szkole wszyscy nauczyciele sumiennie i rzetelnie wypełniają swoje obowiązki, ale są wśród nas tacy, którzy zasługują na szczególne wyróżnienie.

Oskary Nauczycielskie 2015/2016

Oskary Nauczycielskie 2015/2016 to przewodnie hasło akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Nauczyciele oraz pracownicy szkoły nominowani zostali aż w 10-ciu kategoriach. Oczywiście w naszej szkole wszyscy nauczyciele sumiennie i rzetelnie wypełniają swoje obowiązki, ale są wśród nas tacy, którzy zasługują na szczególne wyróżnienie.
Oskara w kategorii „Złoty Wykładowca” otrzymał p.v-ce dyr. Waldemar Ferensztajn. W kategorii „Aktor Drugoplanowy” nagrodę odebrał nasz niezastąpiony kierowca – p. Wacław Mochola. Nasi uczniowie lubią słuchać wszystkich nauczycieli, jednak najmilej dla uczniowskich uszu brzmi głos p. Izabeli Piekarskiej. W kategorii „Animacja” Oskara zdobyła p. Małgorzata Sieruga. Uśmiech zawsze towarzyszy p. v-ce dyr. Barbarze Miękus. Najlepszą organizatorką szkolnych imprez, wyjść i wycieczek okazała się p. Jolanta Śpiewak. Nauczycielem, któremu towarzyszy nieodłączne poczucie humoru, dzięki czemu lekcje stają się przyjemniejsze jest p. Mariusz Nowakowski. „Bratnią Duszą” dla uczniów został p. Jarosław Bednarczyk. Nienaganny strój i staranny makijaż to nieodłączny atrybut p. Anny Tomczyk. Na zakończenie prowadzący uroczystą galę wręczyli „Oskary Honorowe” dla p. dyr. Barbary Kosno, p. v-ce dyr. Dariusza Kosno, p. v-ce dyr. Barbary Miękus oraz p. v-ce dyr. Waldemara Ferensztajna. Oskary te zostały przyznane za reprezentowanie naszej szkoły na zewnątrz oraz za sprawowanie obowiązków związanych z zarządzaniem naszą placówką. Galę rozdania Oskarów umilały występy znanych i lubianych gwiazd. W rolę Krzysztofa Krawczyka wcielił się Piotr Pacan z piosenką „Rysunek na szkle . Beata Kozidrak (Maria Kołodziejczyk) wystąpiła z utworem „O Tobie”. Dużym zaskoczeniem okazał się występ wokalisty zespołu Enej (Damian Piwowarczyk).
Prowadzący galę rozdania Oskarów: Szymon Gwadera, Justyna Wiktorowicz, Oliwia Nieć, Julia Janas, Anna Kołodziejczyk i Zuzanna Biazik upamiętnili tegoroczną uroczystość wspólnym zdjęciem oraz zaprosili na kolejną galę już za rok.
Uroczystość przygotowali: p. E.Grzywacz, p. A. Gmaj, p. R. Jurek, p. M. Nowakowski, p. Grzegorz Januszewski (oprawa muzyczna), p. I. Piekarska (oprawa artystyczna).
Organizatorzy