ODWIEDZIŁO NAS

Dziś67
Wczoraj89
W tym tygodniu314
W tym miesiącu765
All197628

VCNT - Visitorcounter

Integracja i profilaktyka

Komenda Powiatowa Policji w Opocznie wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Tomaszowie Mazowieckim, zorganizowała w dniu 23 października 2015r. dla uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej spotkanie integracyjne w miejscowości Tomaszówek w gminie Sławno w Ośrodku Nauki Jazdy Konnej "Fortuna". Oprócz wspólnego zapoznania i zabawy, spotkanie miało charakter profilaktyczny. Policjanci i straż omawiali tematy związane z bezpieczeństwem dzieci w różnych sytuacjach oraz zaprezentowali sprzęt policyjny i strażacki.

Integracja i profilaktyka

Komenda Powiatowa Policji w Opocznie wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Tomaszowie Mazowieckim, zorganizowała w dniu 23 października 2015r. dla uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej spotkanie integracyjne w miejscowości Tomaszówek w gminie Sławno w Ośrodku Nauki Jazdy Konnej "Fortuna". Oprócz wspólnego zapoznania i zabawy, spotkanie miało charakter profilaktyczny. Policjanci i straż omawiali tematy związane z bezpieczeństwem dzieci w różnych sytuacjach oraz zaprezentowali sprzęt policyjny i strażacki.

Atrakcją dla wszystkich było również pilotowanie autobusu przez samochód policyjny, a następnie możliwość posiedzenia za kierownicą wozu strażackiego i radiowozu. Było również spotkanie z leśniczym, po którym dzieci otrzymały drobne upominki – plan lekcji i zakładkę do książki. Wszyscy mogli spróbować jazdy na koniu wykorzystywanym podczas zajęć z hipoterapii. Dodatkową atrakcją było ognisko i kiełbaski. Pomimo chłodnej i deszczowej aury wszyscy wrócili zadowoleni i uśmiechnięci.