ODWIEDZIŁO NAS

Dziś67
Wczoraj89
W tym tygodniu314
W tym miesiącu765
All197628

VCNT - Visitorcounter

Czytaj sobie w bibliotece...

Dnia 22.11.2015 i 29.11.2015 roku w ramach projektu " Czytaj sobie w bibliotece" uczniowie klasy "O" i klasy II Szkoły Podstawowej uczestniczyli w lekcji pt: " Syrop maga Abrakabry" w Bibliotece Pedagogicznej. Dzieci wysłuchały bajeczki o czarodzieju, który za pomocą czarów i czarodziejskiego syropu chciał zdobyć tron Sułtana. Jego podstęp jednak się nie udał. Cudowny syrop miał okropny smak i Sułtan go nie wypił. Czarodziej ze strachu i wstydu sam wypił napój, po czym skurczył się. Uczniowie obejrzeli ilustracje z arabskimi budowlami, arabskiej muzyce bawili się czarodziejską, kolorową chustą. Później każdy miał okazję zasiąść na tęczowym tronie i wypróbować własne magiczne zaklęcia. Na pamiątkę dzieci otrzymały zakładki i dyplomy.
I.O.