ODWIEDZIŁO NAS

Dziś54
Wczoraj89
W tym tygodniu301
W tym miesiącu752
All197615

VCNT - Visitorcounter

LAUREACI KONKURSU „BARWY JESIENI”

27 października br. w Miejskim Domu Kultury w Opocznie odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego "BARWY JESIENI". Wśród laureatów znaleźli się również uczniowie naszej Szkoły, którzy przygotowywali się do konkursu m.in. aktywnie uczestnicząc w zajęciach kółka plastycznego. Miejsca I w swojej kategorii wiekowej zdobyły uczennice klasy 1 SP : Weronika Piwowarczyk i Alicja Nalborska, natomiast II miejsca: uczennica klasy „0” Nikola Gmaj, która wykonała pracę pod kierunkiem p.Anity Domalskiej, Adam Wojtarek z klasy 4 SP oraz Daria Nowak i Katarzyna Petrucha z klasy 5 SP. Podsumowanie tegorocznej edycji konkursu przybrało formę warsztatów, podczas których uczestnicy wykonywali , tym razem zespołowo, prace plastyczne o tematyce jesiennej. Prace wyeksponowane zostały w holu MDK. Zapraszamy do obejrzenia wystawy! Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów .
I.P.