ODWIEDZIŁO NAS

Dziś60
Wczoraj89
W tym tygodniu307
W tym miesiącu758
All197621

VCNT - Visitorcounter
„Lato, lato zostań dłużej”
W Bałuckim Ośrodku Kultury „Na Żubardzkiej” w Łodzi podsumowany został XV Konkurs Fotograficzny „Lato, lato zostań dłużej”, zorganizowany pod Patronatami Honorowymi: Marszałka Województwa Łódzkiego Witolda Stępnia, Wojewody Łódzkiego Jolanty Chełmińskiej, Łódzkiego Kuratora Oświaty Jana Kamińskiego, Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego. W konkursie wzięła udział uczennica klasy I Prywatnego Gimnazjum W Opocznie- Maja Najmanowicz, której prace zostały zakwalifikowane do wystawy pokonkursowej. Prezentacja multimedialna prac uczestników oraz wernisaż wystawy pokonkursowej miały miejsce podczas uroczystego podsumowania konkursu w Galerii „Ż” BOK „Na Żubardzkiej” dn.24 października 2015r. Nadmienić należy, że do wystawy jury zakwalifikowało 100 prac z 237 nadesłanych fotografii. Maja wykonała zdjęcia pt.”Chorwacja”. Fotografie zamieszczamy poniżej, a Mai serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w kolejnych konkursach.

I.P.