ODWIEDZIŁO NAS

Dziś66
Wczoraj89
W tym tygodniu313
W tym miesiącu764
All197627

VCNT - Visitorcounter
Stypendyści premiera otrzymali dyplomy – sukces Kacpra Rogowskiego
We wtorek 10 listopada 2015 r. pani wojewoda Jolanta Chełmińska i łódzki kurator oświaty Jan Kamiński złożyli gratulacje najzdolniejszym uczniom szkół ponadgimnazjalnych województwa łódzkiego, którzy otrzymali stypendia Prezesa Rady Ministrów za rok szkolny 2014/2015. Uroczystość odbyła się w auli Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Prywatne Liceum Ogólnokształcące reprezentował uczeń klasy III Kacper Rogowski. Stypendia premiera są przyznawane od 1997 roku. Mogą je otrzymać uczniowie szkół maturalnych, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub są najlepsi w co najmniej w jednej dziedzinie wiedzy, a w pozostałych uzyskują wyniki co najmniej dobre. Gratulujemy i życzymy sukcesu na maturze!

walfer