ODWIEDZIŁO NAS

Dziś8
Wczoraj68
W tym tygodniu8
W tym miesiącu1363
All155874

VCNT - Visitorcounter

Zuzanna Wylon finalistką Przedmiotowego Konkursu Wojewódzkiego z Jęz. Angielskiego

Zuzanna Wylon - uczennica klasy II Prywatnego Gimnazjum w Opocznie została tegoroczną finalistką konkursu wojewódzkiego. W etapie szkolnym, który odbył się 07.11.2017r. Zuzia zdobyła 85%, natomiast w etapie rejonowym (03.01.2018r) Zuzia uzyskała 89%. Zarówno w etapie szkolnym jak i rejonowym konkurs miał formę pisemną. Uczniowie rozwiązywali test, który sprawdzał umiejętność rozumienia tekstów pisanych, znajomość środków i funkcji językowych, umiejętność parafrazy zdań oraz wiedzę o krajach anglojęzycznych. 05.03.2018r. Zuzia uczestniczyła w eliminacjach wojewódzkich w Łodzi, które były przeprowadzone w formie pisemnej i ustnej. Zuzi udało się uzyskać wynik 72,5%. Wynik ten Zuzia osiągnęła dzięki swojej ciężkiej pracy, systematyczności i pasji do języka angielskiego. Jej sukces i osiągnięte wyniki zasługują na najwyższe uznanie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

A.G.