ODWIEDZIŁO NAS

Dziś110
Wczoraj74
W tym tygodniu110
W tym miesiącu1990
All215146

VCNT - Visitorcounter

Każdy może zostać Junior Krytykiem

W trzech kolejnych numerach gazetki szkolnej „ Z Budy” prezentujemy recenzje Junior Krytyków z Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego w Opocznie. Uczniowie zrecenzowali w nich lektury szkolne oraz filmy, które wg nich warto obejrzeć: http://www.juniormedia.pl/redakcje/panel/z-budy
W akcji JUNIOR KRYTYK może wziąć udział każdy uczeń - od szkoły podstawowej do średniej, który lubi wyrażać swoją opinię. Każda recenzja jest dobra! Właśnie dlatego RUSZAMY Z AKCJĄ JUNIOR KRYTYK NA WAKACJE. Natknęliście się na ciekawy film, interesującą książkę czy wciągającą grę planszową lub komputerową, a może uczestniczyliście w niezwykłym wydarzeniu kulturalnym? Napiszcie recenzję i wyślijcie ją na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Najciekawsze recenzje zostaną opublikowane w naszej szkolnej gazecie.
I. Stępniewska