ODWIEDZIŁO NAS

Dziś29
Wczoraj124
W tym tygodniu320
W tym miesiącu153
All195309

VCNT - Visitorcounter

Dzieci Świata

06.06.2018 roku w Zespole Szkół Prywatnych odbyło się rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu plastycznego „ DZIECI ŚWIATA” zorganizowanego przez świetlicę szkolną i koordynowanego przez Panią Barbarę Niemiec - Szczodrak. W konkursie wzięło udział sześć szkół z Opoczna i okolic. Łącznie wpłynęło 50 prac, z których nagrodzonych zostało, aż 14 a wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Serdecznie dziękujemy dzieciom za wspaniałe prace a opiekunom za mobilizacje i wsparcie uczniów.
Po wręczeniu nagród uczestnicy zajęć teatralnych, działających w ramach zajęć świetlicowych, pod kierunkiem Pani Barbary Niemiec – Szczodrak zaprezentowali dwa przedstawienia: „ Zamieszanie w krainie bajek” i „ Ananasy z nasze klasy”. Występy przeplatane były piosenkami przy akompaniamencie Pana Mariusza Nowakowskiego, nauczyciela muzyki w naszej szkole. Warto wspomnieć, że w zajęciach brały udział dzieci w przedziale wiekowym 5 – 9 lat i wspaniale współgrały zarówno podczas zajęć, przygotowując się do przedstawienia, jak i we wspólnym przygotowywaniu dekoracji. Gratuluję małym aktorom wspaniałego występu i sukcesów w następnych przedstawieniach.

B. Niemiec-Szczodrak