ODWIEDZIŁO NAS

Dziś66
Wczoraj89
W tym tygodniu313
W tym miesiącu764
All197627

VCNT - Visitorcounter

UROCZYSTE PRZYJĘCIE DO GRONA UCZNIÓW

W piątek, 21 września, Pierwszoklasiści z dwóch klas Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Opocznie zostali uroczyście przyjęci do grona uczniów. Wspaniale poradzili sobie z zadaniami, przygotowanymi przez przedstawicieli klasy czwartej, a następnie w obecności Dyrekcji Szkoły, wychowawczyń, trenerów, nauczycieli uczących w klasach, rodziców, kolegów i koleżanek oraz wszystkich zaproszonych gości ślubowali być dobrymi uczniami, służyć pomocą słabszym, swoim zachowaniem sprawiać radość wszystkim, aby wyrosnąć na dobrego człowieka i wzorowego Polaka. Aktu Pasowania na Uczniów dokonał Dyrektor Szkoły Dariusz Kosno. Rodzice Pierwszoklasistów uroczyście przyrzekali wspierać swoje dziecko, pomagać, chwalić i akceptować je takim, jakie jest, często je przytulać i kochać bezgranicznie. O przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa w szkole i w drodze do niej przypomnieli dzieciom zaproszeni przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Opocznie. Na zakończenie uroczystości uczniowie klas pierwszych otrzymali swój pierwszy dokument- legitymację szkolną, a także mnóstwo prezentów i najlepszych życzeń.

I. Piekarska