ODWIEDZIŁO NAS

Dziś9
Wczoraj89
W tym tygodniu256
W tym miesiącu707
All197570

VCNT - Visitorcounter

BohaterOn w naszej szkole.

Kolejny raz uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim programie BohaterOn. Włącz historię! organizowanym przez Fundację Sensoria i IPN pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Celem projektu jest upamiętnienie i uhonorowanie uczestników powstania warszawskiego, a przez to wzmacnianie poczucia tożsamości narodowej i krzewienie postaw patriotycznych. Od początku września do 2 października uczniowie mieli możliwość przekazania swoich refleksji na temat bohaterstwa, odwagi i patriotyzmu żyjącym weteranom powstania wysyłając do nich list lub pocztówkę. Na kartkach znalazły się również podziękowania za trud włożony w walkę o niepodległość oraz serdeczne życzenia na dalsze lata życia. Dzieci z młodszych klas szkoły podstawowej chętnie ozdabiały swoje pocztówki kolorowymi rysunkami, które z pewnością ucieszą adresatów.

M. Sieruga