ODWIEDZIŁO NAS

Dziś8
Wczoraj89
W tym tygodniu255
W tym miesiącu706
All197569

VCNT - Visitorcounter

11 listopada - Święto Niepodległości

W październiku odbył się konkurs plastyczny w związku z 100 rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę. Adresatami konkursu byli uczniowie kl. I – VI SP. Celem konkursu było pogłębienie wiedzy o ważnych wydarzeniach z historii Polski. Wpłynęło wiele prac konkursowych a każda zasługuje na szczególną uwagę. Prace można oglądać i podziwiać na patio.
Jednak zgodnie z regulaminem, jury konkursowe w składzie: p. B. Niemiec – Szczodrak i p. R. Madej przyznało nagrody i wyróżnienia w następujących kategoriach wiekowych:

kl. I – III SP
  • I miejsce - Julia Kuleta kl. II
  • II miejsce - Zofia Pierwoła kl. I i Antoni Zelga kl. II
  • III miejsce - Agata Adamczyk kl. I
kl. IV – VI
  • I miejsce - Zuzanna Pięta kl. V
  • II miejsce - Wiktoria Pec kl. V
  • III miejsce - Nina Pięta kl. V
W związku z obchodami stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę uczniowie z kl. IIA i VI A wzięli także udział w warsztatach bibliotecznych na temat : ,,Mirabelka – kiełkująca historia 100 - licy”

Barbara Niemiec – Szczodrak
Renata Madej