ODWIEDZIŁO NAS

Dziś24
Wczoraj85
W tym tygodniu109
W tym miesiącu1718
All180093

VCNT - Visitorcounter

AKCJA ,,PLUSZAK”

25.10.2018r. Samorząd Naszej Szkoły pod opieką pań: Anny Gmaj, Edyty Grzywacz, Małgorzaty Sierugi i Jolanty Śpiewak włączył się w akcję ,,Pluszak” zorganizowaną przez żołnierzy z 7 Batalionu Kawalerii Powietrznej z Tomaszowa Mazowieckiego. Celem tej akcji była zbiórka pluszowych maskotek dla dzieci z Kosowa, które zostały im rozdane 21.11.2018r. Pluszaki trafiły do szkół serbskich i albańskich oraz przedszkoli, położonych w gminach Strpce, Kacanik, Hani i Elezit. Warto podkreślić, że akcja przebiegła bardzo sprawnie. W ciągu zaledwie jednego dnia udało nam się zapełnić pluszakami 6 dużych worków. Nasi uczniowie wykazali się ogromną wrażliwością, świadomi tego, jak niewiele trzeba dać, aby podarować innym odrobinę radości. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunkami dziękują wszystkim za okazane serce.