ODWIEDZIŁO NAS

Dziś5
Wczoraj56
W tym tygodniu193
W tym miesiącu1867
All165173

VCNT - Visitorcounter

BOŻONARODZENIOWE IMPRESJE 2018

Do udziału w tegorocznych warsztatach plastycznych „BOŻONARODZENIOWE IMPRESJE”,organizowanych przez MDK w Opocznie, zaproszone zostały cztery zespoły. Wśród nich grupa młodych artystów z Zespołu Szkół Prywatnych w Opocznie, którzy aktywnie uczestniczą w zajęciach szkolnego kółka plastycznego : Natalia Cubała, Natalia Jasińska, Maja Kędziora, Alicja Nalborska, Weronika Piwowarczyk, Martyna Kałuża, Zuzanna Królikowska, Zuzanna Pięta, Nina Pięta, Maja Stępniewska, Amelia Wiktorowicz i Kacper Kędziora. Przedmiotem warsztatów była praca plastyczna o tematyce bożonarodzeniowej,w której dominowały biel i szarość z subtelnymi dodatkami srebra. Zabawa była znakomita, a efektem są piękne prace, które można podziwiać w holu MDK. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy wspaniałych efektów