ODWIEDZIŁO NAS

Dziś1
Wczoraj133
W tym tygodniu134
W tym miesiącu1300
All214456

VCNT - Visitorcounter

EUROWEEK 2019

Już po raz drugi uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego wzięli udział w obozie językowym Euroweek - Szkoła Liderów. Czwarto-, piąto- i szóstoklasiści doskonalili komunikację w języku angielskim, umiejętność pracy w grupie, poznawali kulturę innych krajów, tworzyli ciekawe projekty, doskonale się przy tym bawiąc w towarzystwie wolontariuszy z najodleglejszych zakątków świata – Meksyku, Tajlandii, Urugwaju, Kolumbii, Pakistanu, a nawet Birmy. Pobyt na obozie w Wójtowicach uatrakcyjniony był wycieczką do Afrykarium wrocławskiego zoo oraz wizytą w Kopalni Złota w Złotym Stoku. Wyjazd był niesamowitą przygodą i ogromną motywacją do dalszej i bardziej intensywnej nauki języków obcych.
Organizatorki i opiekunki obozu:
J. Witoń, K. Pogorzała, M. Sieruga