ODWIEDZIŁO NAS

Dziś1
Wczoraj133
W tym tygodniu134
W tym miesiącu1300
All214456

VCNT - Visitorcounter

"Krótko o sporcie"

W dniu 15.04 br. najmłodsza grupa teatralna "Wesoły Teatr" wraz z opiekunem p. Barbarą Niemiec-Szczodrak zaprezentowała przedstawienie pt. "Krótko o sporcie" Po wprowadzeniu przez uczniów w historię sportu zaczął się spektakl. Na scenie pojawiły się takie postacie jak zła macocha z córkami, Kopciuszek, giermek i książe. Nie wszystko było jednak jak w tradycyjnej bajce.Wysportowany kopciuszek robił frytki dla sióstr, zamiast balu były zawody sportowe, nie było też pantofelka tylko tenisówka. Zakończenie jednak było jak w bajce - ślub księcia i Kopciuszka. Pogłównej części przedstawienia mali aktorzy wcielili się w sportowców i krótko opowiedzieli o korzyściach płynących z uprawiania różnych dyscyplin sportowych. Przypomnieli również o zasługach Polskich sportowców na arenie międzynarodowej. Po zakończeniu przedstawienia aktorzy otrzymali wielkie brawa i ... słodkie upominki.
B. Niemiec-Szczodrak