ODWIEDZIŁO NAS

Dziś15
Wczoraj60
W tym tygodniu574
W tym miesiącu1817
All170554

VCNT - Visitorcounter

LAUREATKA KONKURSU POWIATOWEGO

Z ogromną radością informujemy, że uczennica naszej Szkoły, Pola Gorzeń (klasa I A) została Laureatką II miejsca w V Powiatowym Konkursie Profilaktyki pod hasłem „Fonoholizm – telefon też uzależnia”, który odbył się pod patronatem Burmistrza Drzewicy, Komendy Powiatowej Policji w Opocznie i we współpracy ze Szkołą Podstawową w Brzustowcu. Wręczenie dyplomów i nagród odbyło się 15 maja podczas uroczystej gali w Regionalnym Centrum Kultury w Drzewicy. Pracą konkursową Poli, aktywnej uczestniczki zajęć szkolnego kółka plastycznego, był wspaniały i oryginalny plakat, nawołujący do zerwania z nałogiem fonoholizmu. Serdecznie gratulujemy talentu i życzymy kolejnych sukcesów
I. Piekarska